  CM100E3U-12H Datasheet PDF File
    POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. CM100E3U-12H
Description Chopper IGBTMOD 100 Amperes/600 Volts
File Size 59.13K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CM100E3U-12H
Mitsubishi Electric, Corp.
Mitsubishi Electric Corporation
Mitsubishi Electric Semiconductor
Part No. CM100E3U-12H
Description HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE 大功率开关使用绝缘型
File Size 49.39K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    CM100E3U-12H09 CM100E3U-12H
Part No. CM100E3U-12H09 CM100E3U-12H
Description IGBT MODULES HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE
    NXP Semiconductors N.V.
Part No. PCF2123U/12HA/1
Description 1 TIMER(S), REAL TIME CLOCK, UUC12 1.492 X 1.449 MM, 0.17 MM HEIGHT, WLCSP-12
File Size 385.52K  /  61 Page
Part No. CM100E3U-12F
Description IGBT Modules: 600V
    POWEREX INC
Part No. CM100E3U-24H
Description Chopper IGBTMOD 100 Amperes/1200 Volts
    CM100E3U-24H
Part No. CM100E3U-24H
Part No. CM100E3U-24F
Description 100 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT