  CI100505-82NJ Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.068 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD