  CDRR94NP-820MC Datasheet PDF File
For CDRR94NP-820MC Found Datasheets File :: 35+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 |
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Sumida, Corp.
Description CDRR94
Power Inductor 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD