  CDRH3D16NP-330NC Datasheet PDF File
For CDRH3D16NP-330NC Found Datasheets File :: 22+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    CDRH3D16NP-330NC
Sumida Corporation
Part No. CDRH3D16NP-330NC
Description SMD Power Inductor
File Size 223.48K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 193.91K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    SUMIDA CORP
Description 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR POWER 3.8UH 6.00A SMD
INDUCTOR POWER 47UH 2.10A SMD 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD