  CDR105NP-120MC Datasheet PDF File
For CDR105NP-120MC Found Datasheets File :: 59+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
    SUMIDA CORP
Part No. CDR105NP-470MB
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 116.87K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
File Size 379.43K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 224.08K  /  3 Page
Description SMD Power Inductor
File Size 128.59K  /  2 Page
    Sumida, Corp.
Description 2 ELEMENT, 12 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
2 ELEMENT, 22 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
2 ELEMENT, 18 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
2 ELEMENT, 5 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT