  CDR105BNP-221KB Datasheet PDF File
For CDR105BNP-221KB Found Datasheets File :: 36+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 |
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 224.08K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ221KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA CORP
Description 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD