  CDO25145-1.8432 24.000 Datasheet PDF File
    Raltron Electronics, Corp.
RALTRON ELECTRONICS CORP
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.354 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 14.7456 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 9.216 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6.5536 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5.9904 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5.0688 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 23.4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 300 MHz