  CDH28D09SNP-3R0M Datasheet PDF File
For CDH28D09SNP-3R0M Found Datasheets File :: 41+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 |
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 128.90K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
Description 1 ELEMENT, 3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 20 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 13 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR