  CD720KTT Datasheet PDF File
For CD720KTT Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Pulse Electronics, Corp.
PULSE ELECTRONICS CORP
Part No. PE-0603CD300KTT PE-0603CD271KTT CD720KTT
Description 1 ELEMENT, 0.03 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.27 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.072 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD