  CD4541L-D14-T Datasheet PDF File
Unisonic Technologies
Description PROGRAMMABLE TIMER
File Size 256.38K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Description 1 ELEMENT, 1.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD