  C1005JF1C104ZB Datasheet PDF File
For C1005JF1C104ZB Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Yellow Stone, Corp.
Part No. C1005JF1A224ZB C1005JF1C104ZB C0603JF1E102ZB
Description CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 10 V, JF, 0.22 uF, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 16 V, JF, 0.1 uF, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 25 V, JF, 0.001 uF, SURFACE MOUNT, 0201 CHIP