  BZX83C22RL Datasheet PDF File
For BZX83C22RL Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Motorola
Description Zener diode, 500 mW, zener voltage 4.7V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 3V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 5.6V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 3.3V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 4.3V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 2.2V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 3.9V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 2.4V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 10V
Low voltage avalanche passivated silicon oxide zener regulator diodes, 500 mW, zener voltage 6.8V
500 milliwatts glass silicon zener diode, zener voltage 22V
500 milliwatts glass silicon zener diode, zener voltage 51V
500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes
500 milliwatts glass silicon zener diode, zener voltage 62V
500 milliwatts glass silicon zener diode, zener voltage 33V
Low voltage avalanche passivated silicon oxide zener regulator diodes, 500 mW, zener voltage 8.2V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 2V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 8.2V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 8.7V
Zener diode, 500 mW, zener voltage 9.1V