  BZX55C5V6RL Datasheet PDF File
For BZX55C5V6RL Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
Part No. BZX55C13RL2 BZX55C5V6RL
Description 13 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-35
5.6 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-35