  BY233-200 Datasheet PDF File
    BY233-200
STMICROELECTRONICS
Part No. BY233-200
Description 10 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-220AC
File Size 122.76K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ST Microelectronics
Part No. BY233-400A BY233-200A
Description 10 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE