  BUK7225-55A Datasheet PDF File
    BUK7225-55A
PHILIPS[Philips Semiconductors]
NXP Semiconductors
Part No. BUK7225-55A
Description TrenchMOS(tm) standard level FET
TrenchMOS standard level FET
TrenchMOS TM standard level FET
File Size 103.18K  /  13 Page
HUA FENG CIRCUIT
    BUK9610-55A/T3
NXP SEMICONDUCTORS
Part No. BUK9610-55A/T3
Description 75 A, 55 V, 0.011 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET