  BTA08-200TW Datasheet PDF File
For BTA08-200TW Found Datasheets File :: 46+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 |
Part No. BTB08-200TW BTA08-200TW
Description TRIAC|200V V(DRM)|8A I(T)RMS|TO-220
Transient Voltage Suppressor Diodes
File Size 127.29K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description TRIAC|200V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220
File Size 125.28K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    BTA08
Inchange Semiconductor Company Limited
Part No. BTA08
Description Triacs
File Size 97.78K  /  1 Page
    BTA08
Continental Device India Limited
Part No. BTA08
Description Triac Series
File Size 66.51K  /  2 Page
Unisonic Technologies
Description 8A TRIACS
   8A TRIACS