  BR25H020F-2C Datasheet PDF File
For BR25H020F-2C Found Datasheets File :: 8+       Page :: | <1> |
    BR25H020F-2LB
Rohm
Part No. BR25H020F-2LB
Description Serial EEPROM Series Industrial EEPROM 125?Operation SPI BUS EEPROM
File Size 983.23K  /  31 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BR25H020F-2LBH2
ROHM
Part No. BR25H020F-2LBH2
Description 125&deg;C Operation SPI BUS 2Kbit(256x8bit) EEPROM
File Size 595.50K  /  31 Page
View it Online
Download Datasheet
    BR25H020FVM-2CTR
Part No. BR25H020FVM-2CTR
Description Automotive SPI BUS 2Kbit(256x8bit) EEPROM
File Size 699.10K  /  35 Page
    BR25H020F-2C BR25H020FJ-2C BR25H020FVT-2C
Part No. BR25H020F-2C BR25H020FJ-2C BR25H020FVT-2C
Description Serial EEPROM Series Automotive EEPROM 125?Operation SPI BUS EEPROM
File Size 1,061.92K  /  35 Page
ON Semiconductor
Rohm Co., Ltd.
Description 16-Kb I<sup>2</sup>C CMOS Serial EEPROM, PDIP
EEPROM SPI 1K BIT
EEPROM 2K BIT
File Size 251.80K  /  5 Page
Description HIGH GRADE Specification HIGH RELIABILITY series SPI BUS Serial EEPROMs Supply voltage 2.5V~5.5V Operating temperature -40∑C ~ 125∑C type
HIGH GRADE Specification HIGH RELIABILITY series SPI BUS Serial EEPROMs Supply voltage 2.5V~5.5V Operating temperature -40°C ~ 125°C type