  BL-S150B-11D-24 Datasheet PDF File
BetLux Electronics
Description LED NUMERIC DISPLAY, 1 DIGIT
File Size 151.91K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
BetLux Electronics
File Size 125.71K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    FRS150BA50
SanRex Corporation
Part No. FRS150BA50
Description FAST RECOVERY DIODES
From old datasheet system
DIODE MODULE(F.R.D.
File Size 91.44K  /  2 Page
LAMBDA[DENSEI-LAMBDA]
TE Connectivity, Ltd.
Unity Opto Technology Co., Ltd.
Description    Single output 10W~150W
External Plug-In Power Supply; Series:; Output Voltage:24V; Output Power Max:30W; Output Current:1.25A; No. of Outputs:1; Leaded Process Compatible:Yes; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes; Power Supply Efficiency:86% RoHS Compliant: Yes
External Plug-In Power Supply; Series:; Output Voltage:18V; Output Power Max:30W; Output Current:1.67A; No. of Outputs:1; Leaded Process Compatible:Yes; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes; Power Supply Efficiency:85% RoHS Compliant: Yes
Switch Mode Power Supply; Output Power:28W; No. of Outputs:1; Output 1 VDC :12VDC; Output Current 1:2.3A; Leaded Process Compatible:No; Output Current:2.3A; Output Power Max:28W; Output Voltage:12V RoHS Compliant: No
CAP .01UF 400V POLYPROPYLENE
Single output 10W~150W 单输出功0W150