  BCR2AS-14A-T13B00 Datasheet PDF File
    BCR2AS-14A-T13B00 BCR2AS-14AB00
Renesas Electronics Corporation
Part No. BCR2AS-14A-T13B00 BCR2AS-14AB00
Description Triac Low Power Use Non-Insulated Type Planar Passivation Type
File Size 74.34K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS54010PWPRG4
Description 3V to 4V Input, 14A Synchronous Step-Down Converter 28-HTSSOP -40 to 85