  BAT15-020D Datasheet PDF File
SIEMENS AG
SIEMENS[Siemens Semiconductor Group]
File Size 15.71K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021521-00020D8LF
Description Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 20 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.