  AZ2501P1-1A-48D Datasheet PDF File
American Zettler, Inc.
Description 50 AMP LATCHING POWER RELAY
File Size 158.35K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
MOSAIC
http://
Description 512K X 8 STANDARD SRAM, 20 ns, PBGA48
512K x 8 Static RAM Issue 5.2 April 2001
File Size 147.31K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. TRIO-PS/1AC/48DC/5
Description AC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
File Size 282.06K  /  13 Page
STMicroelectronics
SGS Thomson Microelectronics
ST Microelectronics
Description MONOCHIP TELETEXT AND VPS DECODER WITH 8 INTEGRATED PAGES
File Size 687.28K  /  22 Page
    WCT1-48DC-5-B
Tyco Electronics
Part No. WCT1-48DC-5-B
Description WILMAR Protective Relays ?WC1 & WCT1 Series, Overcurrent
File Size 117.57K  /  2 Page
Part No. 2148D
Description MONITORKABEL SUN STECKER SVGA STECKER
File Size 44.46K  /  1 Page
    BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Part No. M20W-48D5-3-3 M20W
Description Power Module
File Size 155.33K  /  2 Page
    REL-IR2-LDP-48DC
PHOENIX CONTACT
Part No. REL-IR2-LDP-48DC
Description Plug-in industrial relay with power contacts, 2 PDTs, test key, status LED, freewheeling diode, mechanical switch position indicator, polarity: A1 , A2-, input voltage: 48 V DC
File Size 94.81K  /  5 Page
    PLL[PhaseLink Corporation]
Part No. P521-48DC P521-48
Description Low Phase Noise PECL VCXO (27MHz to 65MHz)