  AZ2110-1A-48D Datasheet PDF File
American Zettler, Inc.
Description 40A MINIATURE POWER RELAY
File Size 118.63K  /  3 Page
File Size 687.28K  /  22 Page
Part No. 2148D
Description MONITORKABEL SUN STECKER SVGA STECKER
File Size 44.46K  /  1 Page
    BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Part No. M20W-48D5-3-3 M20W
Description Power Module
File Size 155.33K  /  2 Page
    Tesla Elektronicke
Part No. D348D
Description Logic IC
File Size 105.97K  /  1 Page
    PLL[PhaseLink Corporation]
Part No. P521-48DC P521-48
Description Low Phase Noise PECL VCXO (27MHz to 65MHz)
File Size 101.19K  /  6 Page
    WCT1-48DC-5-B
Tyco Electronics
Part No. WCT1-48DC-5-B
Description WILMAR Protective Relays ?WC1 & WCT1 Series, Overcurrent
File Size 117.57K  /  2 Page
Part No. REL-IR2-LDP-48DC
Description Plug-in industrial relay with power contacts, 2 PDTs, test key, status LED, freewheeling diode, mechanical switch position indicator, polarity: A1 , A2-, input voltage: 48 V DC