  AZ2100-1A-48D Datasheet PDF File
American Zettler, Inc.
Description 40 AMP MINIATURE POWER RELAY
File Size 113.67K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
American Zettler, Inc.
Description 40A MINIATURE POWER RELAY
File Size 136.30K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
AMERICAN ZETTLER
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Electronic Theatre Controls, Inc.
Description MINIATURE POWER RELAY 微型功率继电
File Size 130.97K  /  4 Page
    N.A.
Part No. AZ2100-1C-
File Size 136.01K  /  5 Page
MOSAIC
http://
Description 512K X 8 STANDARD SRAM, 20 ns, PBGA48
512K x 8 Static RAM Issue 5.2 April 2001
File Size 147.31K  /  11 Page
Part No. TRIO-PS/1AC/48DC/5
Description AC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
File Size 282.06K  /  13 Page
STMicroelectronics
SGS Thomson Microelectronics
ST Microelectronics
Description MONOCHIP TELETEXT AND VPS DECODER WITH 8 INTEGRATED PAGES
File Size 687.28K  /  22 Page
    REL-IR2-LDP-48DC
PHOENIX CONTACT
Part No. REL-IR2-LDP-48DC
Description Plug-in industrial relay with power contacts, 2 PDTs, test key, status LED, freewheeling diode, mechanical switch position indicator, polarity: A1 , A2-, input voltage: 48 V DC
File Size 94.81K  /  5 Page
    PLL[PhaseLink Corporation]
Part No. P521-48DC P521-48
Description Low Phase Noise PECL VCXO (27MHz to 65MHz)