  AZ1086T-2.5G1 Datasheet PDF File
BCD Semiconductor Manufacturing, Ltd.
BCD Semiconductor Manufacturing Limited
BCD Semiconductor Manuf...
Description 1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 1.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, SFM3
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, SFM3 GREEN, TO-220, 3 PIN
5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3 GREEN, TO-263, 3 PIN
1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 1.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, SFM3
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3 GREEN, TO-263, 3 PIN
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2 GREEN, TO-252, 3 PIN
5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2 GREEN, TO-252, 3 PIN
1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3
1.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PDSO3
   1.5A LOW DROPOUT LINEAR REGULATOR