  ASPI-5025-1R8-M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 40 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD