  APT10M11JVFR Datasheet PDF File
For APT10M11JVFR Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    APT10M11JVFR
Advanced Power Technology
Part No. APT10M11JVFR
Description HIGH VOLTAGE N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOSFET
File Size 117.07K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Microsemi, Corp.
Part No. APT10M11JVFR
Description Power FREDFET; Package: ISOTOP&#174;; ID (A): 144; RDS(on) (Ohms): 0.011; BVDSS (V): 100; 144 A, 100 V, 0.011 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET