  APR3003-39AI-TR Datasheet PDF File
For APR3003-39AI-TR Found Datasheets File :: 11+       Page :: | <1> | 2 |
    ANPEC Electronics Corporation
Description 2.93 V, micropower microprocessor reset circuit
2.63 V, micropower microprocessor reset circuit
3.9 V, micropower microprocessor reset circuit
4.38 V, micropower microprocessor reset circuit
3.08 V, micropower microprocessor reset circuit
2.32 V, micropower microprocessor reset circuit
1.5 V, micropower microprocessor reset circuit
1.75 V, micropower microprocessor reset circuit