  APIDELEVAN-SP1812-184J Datasheet PDF File
Part No. APIDELEVAN-SP1812-184J
Description
File Size 1,136.92K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
API Delevan
Description INDUCTOR UNSHIELDED 5.6UH SMD 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR UNSHIELDED 180UH SMD 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .18UH UNSHIELDED SMD 1 ELEMENT, 0.18 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .56UH UNSHIELDED SMD 1 ELEMENT, 0.56 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .22UH UNSHIELDED SMD 1 ELEMENT, 0.22 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR UNSHIELDED 470UH SMD 1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD