  AHR47GSZ Datasheet PDF File
For AHR47GSZ Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    COILCRAFT INC
Part No. AE312RAH30NJSW AHR47GSZ AH10NJSW AH12NJSP AE312RAH18NJSC
Description 1 ELEMENT, 0.03 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.01 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD