  ACDQ20TTEB500K 101M Datasheet PDF File
BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Description Thin Film on Silicon 2CTA AC Terminator x 18
File Size 229.22K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Bourns Inc.
Description Thin Film on Silicon 2CFB T-Filter
File Size 230.68K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns, Inc.
Description TERM - THINFILM RC NETWORK, TERMINATOR, 1W, 100ohm, 50V, 0.0001uF, SURFACE MOUNT, QSOP-20