  AC4490-1000M Datasheet PDF File
    AC4490-1000 AC4490-1000M AC4490-1X1 AC4490-200 AC4490-200A AC4490-200M
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Part No. AC4490-1000 AC4490-1000M AC4490-1X1 AC4490-200 AC4490-200A AC4490-200M
Description The fastest way to wireless
File Size 185.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-11000MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch