  AC4490-1000 Datasheet PDF File
    AC4490-1000 AC4490-1000M AC4490-1X1 AC4490-200 AC4490-200A AC4490-200M
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Part No. AC4490-1000 AC4490-1000M AC4490-1X1 AC4490-200 AC4490-200A AC4490-200M
Description The fastest way to wireless
File Size 185.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NLMAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLMAMB0001-0001 OSFP 400G Loopback Adapter Module for OSFP Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. AC4490-200A-3-485
Description
File Size 485.26K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NLNAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLNAMB0001-0001 QSFP-DD 400G Loopback Adapter Module for QSFP-DD Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Tech specs
Official Product Page
    VECTRON[Vectron International, Inc]
Description Monolithic Crystal Filter, Selected customer types
File Size 46.73K  /  1 Page
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. ST1000GXH35
Description IEGT, 4500 V, 1000 A, 2-120B1S
    Vectron International, Inc.
File Size 47.45K  /  1 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10005639-11207LF
Description DDR2 DIMM, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, 240 Position, 1.00mm (0.039in) Pitch