  963L2-300U-R Datasheet PDF File
Part No. 963L2-300U 963L2-300U-R
Description 300 CONTACT(S), FEMALE, RIGHT ANGLE SINGLE PART CARD EDGE CONN, SURFACE MOUNT
File Size 238.74K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8300UDPWR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    VS-300U
Vishay Siliconix
Part No. VS-300U
Description    Popular series for rough service
File Size 166.66K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8300UDIPWR
Tech specs
Official Product Page
    TMPC-300UP
Tumbler Technologies TRUMPower
Part No. TMPC-300UP
Description 300W ATX PC Power Supply
File Size 63.16K  /  1 Page
Part No. DRV8300UDRGER
    Vishay Semiconductors
Part No. 300U60A
Description Diode Switching 600V 300A 2-Pin DO-9