  9250-186-RC Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Part No. 9250-186-RC
Description CHOKE RF MOLDED 18000UH FERRITE 1 ELEMENT, 18000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 496.70K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 92507-102LF
Description Metral® Board Connectors, Backplane Connectors, Signal Receptacle, Right Angle, Press Fit, 4 Rows, 192 Positions.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 869-186/000-017
Description 10 A, STRIP TERMINAL BLOCK, 2 ROWS, 1 DECK