  763-0107-A20 Datasheet PDF File
    763-0107-S2 763-0107-S3 763-0107-A20 763-0107-A5
Oscilent Corporation
Part No. 763-0107-S2 763-0107-S3 763-0107-A20 763-0107-A5
Description 10.7 MHz Chip Type Ceramic Filter
File Size 120.12K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 77315-801-07LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, Through Hole, Single Row, 7 Positions 2.54mm (0.100in) Pitch, Right Angle