  60UP20DN Datasheet PDF File
For 60UP20DN Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    FFA60UP20DN FFA60UP20DNTU
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
Part No. FFA60UP20DN FFA60UP20DNTU
Description    Ultrafast Rectifier
30A/200V Ultra Fast Recovery Rectifier Co-Pak
File Size 45.46K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    FFA60UP20DN FFA60UP20DNTU
Fairchild Semiconductor
Description 60 A, 200 V, Ultrafast Dual Diode