  30R110-PB Datasheet PDF File
For 30R110-PB Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    30R160 30R090 30R110 30R135
Littelfuse
Part No. 30R160 30R090 30R110 30R135
Description The 30R Series radial leaded device is designed to provide overcurrent
POLYFUSE Resettable PTCs
File Size 244.29K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    30R160 30R090 30R110 30R135
Littelfuse
Description POLYFUSE Resettable PTCs Radial Leaded 30R Series
POLYFUSE? Resettable PTCs Radial Leaded > 30R Series
File Size 173.91K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    Littelfuse, Inc.
Description
    Littelfuse, Inc.
LITTELFUSE[Littelfuse]
Description Resettable PTC. Ihold = 3.00A, Itrip = 6.00A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 1500.
Resettable PTC. Ihold = 4.00A, Itrip = 8.00A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 1500.
Resettable PTC. Ihold = 1.85A, Itrip = 3.70A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.
Resettable PTC. Ihold = 1.60A, Itrip = 3.20A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.
Resettable PTC. Ihold = 1.35A, Itrip = 2.70A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.
Resettable PTC. Ihold = 0.90A, Itrip = 1.80A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.
Resettable PTC. Ihold = 2.50A, Itrip = 5.00A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.
Resettable PTC. Ihold = 1.10A, Itrip = 2.20A, Vmax =30Vdc. Reel quantity 3000.