  2SA1515T93P Datasheet PDF File
For 2SA1515T93P Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Lattice Semiconductor, Corp.
MERITEK Electronics, Corp.
Description 150 mA, 50 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
150 mA, 50 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
200 mA, 40 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR
3000 mA, 20 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
50 mA, 80 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
1000 mA, 32 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
500 mA, 20 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR
50 mA, 120 V, PNP, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
1000 mA, 15 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR
50 mA, 25 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92
5000 mA, 15 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-92