  12P10G-TN3-R Datasheet PDF File
    12P10-TN3-R 12P10-TN3-T 12P10G-TN3-R 12P10G-TN3-T 12P10L-TN3-T 12P10 12P10L-TN3-R
Unisonic Technologies
Part No. 12P10-TN3-R 12P10-TN3-T 12P10G-TN3-R 12P10G-TN3-T 12P10L-TN3-T 12P10 12P10L-TN3-R
Description 100V P-CHANNEL MOSFET
File Size 256.11K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Unisonic Technologies Co., Ltd.
Description 9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252 TO-252, 3 PIN
9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252 HALOGEN FREE PACKAGE-3
9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252 LEAD FREE PACKAGE-3
9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-263AB TO-263, 3 PIN
9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-263AB HALOGEN FREE, TO-263, 3 PIN
9.4 A, 100 V, 0.29 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-263AB LEAD FREE, TO-263, 3 PIN
File Size 270.72K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Unisonic Technologies
Description 9.4A, 100V P-CHANNEL POWER MOSFET
File Size 264.28K  /  6 Page
    UTT12P10L-TN3-R UTT12P10G-TN3-R
Part No. UTT12P10L-TN3-R UTT12P10G-TN3-R
Description 100V, 12A P-CHANNEL POWER MOSFET