  10TQ035S Datasheet PDF File
For 10TQ035S Found Datasheets File :: 6+       Page :: | <1> |
    VS-10TQ035S-M3-15
Vishay Siliconix
Part No. VS-10TQ035S-M3-15
Description High Performance Schottky Rectifier, 10 A
File Size 155.21K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    VS-10TQ035SHM3-15
Vishay Siliconix
Part No. VS-10TQ035SHM3-15
File Size 161.64K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    VS-10TQ035SPBF-15 VS-10TQ045SPBF
Part No. VS-10TQ035SPBF-15 VS-10TQ045SPBF
Description Schottky Rectifier
High Performance Schottky Rectifier, 10 A
File Size 162.33K  /  8 Page
International Rectifier, Corp.
SIEMENS AG
IRF[International Rectifier]
35V 10A Schottky Discrete Diode in a D2-Pak package 35V0A条肖特基二极管的分立的一D2 - PAK封装
40V 10A Schottky Discrete Diode in a D2-Pak package
35V 10A Schottky Discrete Diode in a TO-220AC package
45V 10A Schottky Discrete Diode in a TO-220AC package
45V 10A Schottky Discrete Diode in a D2-Pak package
File Size 149.05K  /  6 Page
    VS-10TQ035SPBF VS-10TQ045SPBF VS-10TQ045STRLPBF
Part No. VS-10TQ035SPBF VS-10TQ045SPBF VS-10TQ045STRLPBF
Description Schottky Rectifier, 10 A
File Size 164.81K  /  8 Page
    10TQ035STRLPBF 10TQ045STRLPBF 10TQ035SPBF 10TQ035STRR 10TQ035STRRPBF 10TQ045SPBF
Part No. 10TQ035STRLPBF 10TQ045STRLPBF 10TQ035SPBF 10TQ035STRR 10TQ035STRRPBF 10TQ045SPBF