  EMK23H2J-14.7456M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH4600TTS-14.7456M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 14.7456MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.7456 MHz, LVCMOS OUTPUT