  BAT15-020D Datasheet PDF File
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
N.A.
CYGNAL Integrated Products Inc
Description Mixed-Signal 64KB ISP FLASH MCU
File Size 50.36K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021521-00020D8LF
Description Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 20 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.