  SMAW250-18V Datasheet PDF File
Part No. KM718V947-9
Description 512K X 18 ZBT SRAM, 9 ns, PQFP100 20 X 14 MM, TQFP-100
File Size 759.43K  /  17 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TW015Z120C
Description N-ch SiC MOSFET, 1200 V, 100 A, 0.021 Ω@18V, TO-247-4L(X)