  E13C7D2F-78.125M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 78.125 MHz, LVPECL OUTPUT
File Size 130.39K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS73125MDBVREP
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP1545SJTS-53.125M
Description OSCILLATORS 50PPM -20 70 3.3V 4 53.125MHZ TS HCMOS PLASTIC 4 J-LEAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 53.125 MHz, LVCMOS OUTPUT