  BAT15-020D Datasheet PDF File
Renesas Electronics Corporation
Description Silicon N Channel MOSFET High Speed Power Switching
File Size 71.02K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021521-00020D8LF
Description Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 20 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.