  E1UFA18-3.686M Datasheet PDF File
    Samwha Electronics
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 47 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 68 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 47 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 40 V, 22 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 40 V, 15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT