  DSPIC30F6010AT-20I S Datasheet PDF File
    Microchip
File Size 1,510.65K  /  108 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Microchip
File Size 976.61K  /  109 Page
View it Online
Download Datasheet
Microchip Technology, Inc.
Microchip Technology Inc.
Description 8-Bit CMOS MicrocontrollerS with A/D Converter 8位CMOS微控制器A / D转换
8-Bit CMOS MicrocontrollerS with A/D Converter 8位CMOS微控制器与A / D转换
Photoelectric SenSor; SenSor Input Type:Optical; SenSing Range Max:400mm; SenSor Output:NPN; Switch TerminalS:Cable; Output Type:TranSiStor; SenSing Mode:DiffuSe; SenSor HouSing:Cylindrical
PHOTO DR PL M18 PNP NO NC,PLG
PHOTO RR PL M18 NPN NO NC,PLG
I/O PB
MB 18C 18#20 PIN RECP
File Size 1,324.62K  /  124 Page
Description 8-BIT, OTPROM, 20 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDSO20
8-BIT, OTPROM, 4 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDIP18