  VC0513-6R8 Datasheet PDF File
Part No. 526R864
Description From old datasheet system
File Size 379.65K  /  25 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Cooper Bussmann, Inc.
Description Miniature size and rugged construction
File Size 62.60K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description SMT POWER INDUCTORS
File Size 68.85K  /  1 Page
    TOKO INC
Part No. 962BS-6R8MP3
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 326.54K  /  1 Page
    Hokuriku Electric Industry Co., Ltd.
Part No. RVC32-76R8FB
Description RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 1 %, 200 ppm, 76.8 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT