  EMK23H2J-14.7456M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E1UCA18-14.7456M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 18PF 14.7456MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 14.7456 MHz