  DS28E01-10012 Datasheet PDF File
    Inchange Semiconductor ...
Part No. MJ10012T
Description    isc Silicon NPN Darlington Power Transistor
File Size 236.09K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10039755-10012TLF
Description PCI Express® GEN 1 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Press-Fit, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch